فهرست

قوانین و مقررات سایت

لطفا قوانین را با دقت مطالعه فرمائید. با سفارش از سایت، شما موافقت خود را با شرایط و قوانین زیر اعلام می‌نمائید. علاوه بر این مفاد، شمیم مدیابه عنوان یک شرکت ایرانی از تمامی قوانین و مقررات جمهوری اسلامی ایران تبعیت می‌نماید.


1: قبل از ثبت سفارش و پرداخت به دقت قیمت و امکانات را مطالعه فرمائید.
2: در صورت اطلاع تیم شمیم مدیا درخصوص سوء استفاده از خدمات در دست اجرا این مجموعه این حق را برای خود محفوظ می داند که بصورت یک طرفه اقدام به فسخ قرارداد بدون پرداخت جریمه نماید.
3: مسئولیت تمامی محتوای ایجاد شده در وبسایت ساخته شده بر عهدۀ شخص بوده و شمیم مدیاهیچگونه مسئولیتی در قبال محتوای وبسایت شما ندارد.
4: سایت های تحویل داده شده با مشخصات پیشفرض می باشد. خریدار متعهد می گردد که تمامی اطلاعات پیشفرض را به نام خود تغییر دهد .

5: بعد از تحویل خدمات تولید شده توسط شمیم مدیا، تمامی مسئولیت آن اثر برعهده سفارش دهنده می باشد.
6: ایجاد هرگونه وبسایت نامتعارف شامل هرگونه توهین و فحاشی به افراد (به خصوص سران کشور)، متون سیاسی و غیر اخلاقی، مخل نظم عمومی، مخل امنیت ملی و خلاف عرف ممنوع می‌باشد و انجام نمی پذیرد.
7: عضویت شما در سایت شرکت ، بیانگر پذیرش کلیه ضوابط و قوانین سایت بوده و نیاز به امضای کاربر نمی باشد و کاربر متعهد به احترام و رعایت کلیه ضوابط و مقررات می باشد .
8: امکان انصراف از سفارش و فسخ قرارداد تنها باتوجه به شرایط فسخ قرارداد و یا قبل از امضای قرارداد امکان پذیر خواهد بود.

 

ثبت شکایت