لوگو

لوگو اگر به شکل اصولی طراحی و انجام شود ، یک هویت بصری کامل را شکل می دهد که می تواند به برندسازی شما کمک کند. از این رو خشت اول فعالیت تبلیغاتی و تولید محتوای شما یقینا باید طراحی لوگو باشد. ما به خوبی و به بهترین شکل با سلیقه و اهداف شما آشنا می شویم و طرح های خود را ارائه می کنیم ، حتی ممکن است لوگو فعلی شما با تغییرات جزئی ایده آل شود. همین حالا رایگان مشاوره دریافت کنید.

img img img img img img

برندبوک

برندسازی کمترین کاری است که باید برای یک کسب و کار انجام داد زیرا این موضوع تنها نیمی از مسیر شهرت شما و کسب­و ­کار را رقم می­زند ، و نیمه مکمل دیگر آن تهیه برند بوک می باشد اما برند بوک چیست؟ چه کاربردهایی دارد؟ برندبوک دارای 64 فاکتور اصلی می باشد که مواردی از قبیل طراحی لوگو ، رنگ سازمانی ، فونت ، شعار سازمانی و تبلیغاتی که جزو برندسازی می باشد نیز از فاکتورهای ابتدایی این دفترچه سازمانی می باشد. برای دریافت اطلاعات بیشتر با ما تماس بگیرید.

img img img img img img

ست اداری

ست اداری به سازمان شما کمک می کند در ضمیر ناخودآگاه مشتریانتان اثر بخشی مثبتی داشته باشید. نامه نگاری رسمی و در عین حال زیبا، پرزنت و بازاریابی با اعتماد به نفس بالا با داشتن کارت ویزیت حرفه ای و دیگر اقلامی که ست سازمانی تاثیر گذار خلق می کنند همگی از شاخصه های برند سازی شمیم است . تمایل دارید ست های منحصر به فرد ما را مشاهده کنید ، پیام دهید

img img img img img img

کاتالوگ

مدیران فروش و شرکت ها برای ارائه محصولات و خدمات خود نیاز به نمایش تصویری از محصول و خدمات خود را دارند و بهترین انتخاب برای تکمیل بازاریابی طراحی کاتالوگ و بروشور می باشد. و امروزه با فراگیر شدن تجهیزات دیجیتالی شرکت شمیم مدیا طراحی کاتالوگ دیجیتال منحصربفردی را برای کسب و کارها آغاز کرده است.

img img img img img img
ابراهیم صبوحی - مدیر برند ESpro
تولید محتوا خلاقانه شمیم مدیا در بازاریابی محتوایی اینستاگرام، ارزش افزوده زیادی برای برند ما خلق کرد.
حامد شاهمیری -استودیو سلامت/دانشگاه علوم پزشکی
بدون اغراق شمیم مدیا یک تیم حرفه ای برای ارائه خدمات با مبالغ مناسب و معقول می باشد
سپهر سخنور - مدیر تبلیغات شرکت ابراهیم
از تجربه موفقی که با تیم شمیم مدیا داشتم بسیار خوشحال و خرسندم، به امید موفقیت و رشد روزافزون

تهران - میدان شهر ری- خیایان رازی (24 متری)- پلاک 391 - ساختمان بانک اقتصاد نوین طبقه 2

021-55977001-3 info[at]shamimmedia.ir

کلیه حقوق مادی و معنوی این سایت متعلق به آژانس تبلیغاتی شمیم مدیا می باشد.