فهرست

CONVERT-300x169_30b6184921366ac5576a3b4268ad7a01

5 روش کاهش حجم فیلم و ویدیو به صورت آنلاین

5 روش کاهش حجم فیلم و ویدیو به صورت آنلاین

ویدیو ها بسته به کیفیت و مدت زمان خود می توانند حجم زیادی از حافظه را اشغال کنند و ما در برخی مواقع نیاز داریم تا اقدام به کاهش حجم آن ها کنیم. در این زمینه شما می توانید بدون نصب برنامه و.. از سرویس های آنلاین کمک بگیرید. امروز درشمیم مدیا سرویس ها و روش های کاهش حجم ویدیو آنلاین را به شما معرفی خواهیم کرد.

+ ویژه : آموزش تنظیم میکسر هیئت ویژه محرم به صورت رایگان ( کلیک کنید )

کاهش حجم ویدیو آنلاین با :VideoSmaller

5 روش کاهش حجم فیلم

سرویس کاهش حجم فیلم آنلاین VideoSmaller امکان کاهش حجم فیلم هایی که تا حداکثر ۵۰۰ مگابایت حجم دارند را به شما می دهد. این سرویس رایگان بوده و از فرمت های MP4, AVI, MPEG, MOV هم پشتیبانی می کند. جهت استفاده از Reduce Video size فقط کافیست فیلم خود را آپلود کرده و بعد از انتخاب تنظیمات مورد نظر، فیلم شما کم حجم می شود. برای استفاده از این سرویس دستورالعمل زیر را دنبال کنید:

  1. ابتدا با زدن دکمه Browse فایل خود را انتخاب کنید.
  2. با فعال کردن Use low compression level (best quality) می توانید از فشرده سازی سطح پایین برای کیفیت بیشتر استفاده کنید که زمان بیشتری را نیاز دارد. (اختیاری)
  3. در قسمت Scale (reduce) video width می توانید از منوی کشویی مقیاس جدیدی برای عرض ویدیو خود انتخاب کنید. (اختیاری)
  4. با انتخاب گزینه Remove audio from video هم صدا از ویدیو حذف می شود. (اختیاری)
  5. در نهایت با کلیک روی Upload Video، ویدیو شما آپلود می شوند و مورد پردازش قرار می گیرد.

ابزار Clipchamp برای تغییر حجم فیلم آنلاین :

5 روش کاهش حجم فیلم

سرویس کم حجم کننده فیلم آنلاین Clipchamp علاوه بر امکان کاهش حجم یک فیلم، امکان کاهش حجم ویدیو آنلاین دسته ای (چند فیلم) را به صورت همزمان را هم به شما می دهد. در کنار امکانات خوبی که این سرویس به شما می دهد، روی فایل خروجی واتر مارک این سرویس هم ثبت می شود که برای حذف آن باید هزینه پرداخت کنید. پس از ثبت نام رایگان در این سرویس، می توانید از ابزار فشرده سازی ویدیو، ضبط ویدیو فوری از مرورگر و ویرایش ویدیو استفاده کنید. همچنین از فرمت های ۴K هم ساپورت می شود.

فشرده کرده ویدوی ام پی فور با MP4COMPRESS :

سرویس آنلاین MP4COMPRESS به طور اختصاصی برای کاهش حجم فیلم به صورت آنلاین و برای ویدیو هایی که با فرمت MP4 و حداکثر ححم ۵۰۰ مگابایت هستند ساخته شده است. محیط سایت ساده بوده و به راحتی با آپلود ویدیو خود، فایل فشرده شده را پس از پردازش دانلود کنید.

سایت کاهش حجم ویدیو آنلاین YOUCOMPRESS :

ابزار کاهش حجم ویدئو آنلاین YOUCOMPRESS قادر است فایل هایی با فرمت MP4, MOV, MP3, PDF, PNG, JPEG, JPG, GIF را فشرده کند. استفاده از این سرویس ساده و رایگان می باشد. فایل ها پس از کاهش حجم و دانلود شما، مدتی بعد از روی سرور حذف می شوند تا شما با اطمینان خاطر بیشتری بتوانید از این سرویس استفاده کنید.

Aconvert برای کاهش حجم فیلم آنلاین :

سرویس Aconvert در زمینه تبدیل فرمت فعالیت می کند. اما شما در قسمت تبدیل ویدیو، می توانید جهت کاهش حجم ویدئو آنلاین هم از این سرویس استفاده کنید. پس از انتخاب ویدیو در قسمت Browse فرمت خروجی مد نظر را از قسمت Target format انتخاب کنید. حال منوی کشویی Options را باز کرده و گزینه Change Size, Bitrate or Frame rate را انتخاب کنید تا گزینه های بیشتری برای شما باز شود. حال با کاهش سایز، فریم، Bitrate و.. حجم فیلم را کاهش دهید.

5 روش کاهش حجم فیلم تقریبا با بیشتر سرویس های تبدیل کننده فرمت می توان تنظیماتی برای تغییر کیفیت فیلم و در نتیجه 5 کاهش حجم فیلم بصورت آنلاین در اختیار داشت که CloudConvert هم جزو آن ها است. پس از انتخاب فرمت مورد نظر خود، تنظیماتی مانند سایز، فریم و.. را تغییر دهید تا حجم ویدیو مورد نظر کاهش یابد. این سرویس تا حجم ۱ گیگابایت یا ۲۵ دقیقه ویدیو در روز رایگان است. از آن جایی که سرویس های تبدیل کننده به صورت خودکار کار کاهش حجم را انجام نمی دهند، شما به صورت دستی با تغییر سایز، کاهش فریم و.. می توانید حجم فیلم ها را بسته به نیاز خود کاهش دهید.

همچنین میتوانید با کلیک ، از مطالب رایگان و آموزش های رایگان بهره مند شوید !

همچنین میتوانید وارد شوید : تلگرام اینستاگرام

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.