تصویرسازی

دیجیتال پینت یا همان نقاشی دیجیتال به کمک گرافیست ها آمده تا به خلق آثاری بپردازند که در ذهن پرورش پیدا کرده و حالا به زیباترین شکل می تواند نقاشی شود و برای محتوای شما ارزش ایجاد کند . موارد استفاده از تصویرسازی در انیمیشن و موشن گرافیک ، طراحی پوستر ، طراحی کاراکتر و تبلیغات می باشد .

img img img img img img

پوستر

تبلیغات اثرگذار نیاز به اطلاعیه های حرفه­ای از نظر محتوا و گرافیک دارد که ما در دپارتمان گرافیک با طراحی پوستر های مونتاژ و فوتو مونتاژ خلاقانه متناسب با نیاز و خواسته شما کمک می کنیم تا محصول یا خدمات شما بیشتر دیده شده و فروش شما افزایش یابد. زیبا ترین پوستر های تولید شده را مشاهده کنید.

img img img img img img

مدل سازی

تمام تولیدکنندگان و مصرف کنندگان یک محصول تمایل دارند قبل از ساخت آن محصول تصویری سه بعدی از آن محصول را ببینند که بهترین راه حل برای این رفع این نیاز مدلسازی سه بعدی می باشد. مدلسازی برای طراحی محصول ، نما داخلی و خارجی ساختمان ،کاراکتر و بسیاری موارد دیگر کاربرد دارد.

img img img img img img

طراحی دکور

برای دیزاین شرکت ، فروشگاه و منزلتان بهتر است از دکوراسیون اختصاصی خود استفاده کنید تا شما هم مانند کسب و کارهای حرفه ای فروش فوق العاده و احساس خوب را از مشتریان بازخورد بگیرید. طراحی دکور در واحد مدلسازی سه بعدی شرکت مطابق با هویت بصری شما (رنگ و مشخصه های برند شما ) طراحی میشود.

img img img img img img
ابراهیم صبوحی - مدیر برند ESpro
تولید محتوا خلاقانه شمیم مدیا در بازاریابی محتوایی اینستاگرام، ارزش افزوده زیادی برای برند ما خلق کرد.
حامد شاهمیری -استودیو سلامت/دانشگاه علوم پزشکی
بدون اغراق شمیم مدیا یک تیم حرفه ای برای ارائه خدمات با مبالغ مناسب و معقول می باشد
سپهر سخنور - مدیر تبلیغات شرکت ابراهیم
از تجربه موفقی که با تیم شمیم مدیا داشتم بسیار خوشحال و خرسندم، به امید موفقیت و رشد روزافزون

تهران - میدان شهر ری- خیایان رازی (24 متری)- پلاک 391 - ساختمان بانک اقتصاد نوین طبقه 2

021-55977001-3 info[at]shamimmedia.ir

کلیه حقوق مادی و معنوی این سایت متعلق به آژانس تبلیغاتی شمیم مدیا می باشد.