موشن گرافیک

فرض کنید حرف هایی را درباره برند یا بیزینس خود دارید، که نمایش آن و یا توضیح آن به مشتری کار دشواری باشد و یا نیاز دارید به شکل خلاقانه و کارتونی آن را نمایش دهید اینجاست که بهترین انتخاب ساخت موشن گرافیک با چاشنی موسیقی متن و صدای یک گوینده می باشد. ما در شمیم استودیو 500 گوینده و دوبلور و تیم 10 نفره تولید موشن گرافیک را جهت ارائه اثری دیدنی در اختیار داریم.

img img img img img img

انیمیشن

هر زمان نیاز داشته باشیم داستانی را با الهام از قدرت تخیل و نشاط و طنز آمیخته کنیم تا مخاطب را حیرت زده کنیم بهترین انتخاب استفاده از هنر انیمیشن است. این به این معناست که حرف هایی را که مانند قصه قرار است به جان بیننده بنشیند را به شکل یک انیمیشن دو بعدی یا سه بعدی بسازیم. ما در استودیو شمیم مدیا با امکانات کم نظیر با کیفیت ترین انیمیشن را در اختیار شما قرار می دهیم.

img img img img img img

عکاسی

عکاسی کاربردهای فراوانی از قبیل تبلیغاتی، مدلینگ و… دارد که شما کاملا با آشنا هستید . عکس برداری دنیایی است که شما و کارتان را میتواند کامل تر و حتی زیباتر از آنچه که در واقعیت است نشان دهد . ما در استودیو عکاسی شمیم تجهیزات کاملی برای عکاسی تبلیغاتی و صنعتی را برای شما عزیزان گردهم آورده ایم .

img img img img img img

تیزر تبلیغاتی

ساخت تیزر به جرئت پرکاربرد ترین شیوه نمایش و معرفی محصول تلقی می شود . ویدئویی که می تواند حرف های نگفته شما را به زیبایی ارائه کند . اگر یک تیزر درست ساخته شود می تواند در ذهن ها بماند مثلا موسیقی یا اشعار آن ماندگار شود و این ماندگاری در دنیای تجارت به معنای فروش بیشتر خواهد بود.

img img img img img img
ابراهیم صبوحی - مدیر برند ESpro
تولید محتوا خلاقانه شمیم مدیا در بازاریابی محتوایی اینستاگرام، ارزش افزوده زیادی برای برند ما خلق کرد.
حامد شاهمیری -استودیو سلامت/دانشگاه علوم پزشکی
بدون اغراق شمیم مدیا یک تیم حرفه ای برای ارائه خدمات با مبالغ مناسب و معقول می باشد
سپهر سخنور - مدیر تبلیغات شرکت ابراهیم
از تجربه موفقی که با تیم شمیم مدیا داشتم بسیار خوشحال و خرسندم، به امید موفقیت و رشد روزافزون

تهران - میدان شهر ری- خیایان رازی (24 متری)- پلاک 391 - ساختمان بانک اقتصاد نوین طبقه 2

021-55977001-3 info[at]shamimmedia.ir

کلیه حقوق مادی و معنوی این سایت متعلق به آژانس تبلیغاتی شمیم مدیا می باشد.