طراحی سایت

در سال 2022 پیش بینی شده بود که آمار رشد تعداد وب سایت ها 175% افزایش می یابد و این یعنی طراحی سایت دیگر یک باید است نه یک انتخاب. سایت به شما کمک میکند به بهترین شکل ، خود و بیزینس خود را معرفی کنید و از سراسر دنیا خودتان مشتریان خود را انتخاب کنید . دپارتمان طراحی سایت شمیم مدیا با تجربه ای بینظیر کمک میکند این فرایند را از طراحی تا فروش دیجیتال تجربه کنید .

img img img img img img

بهینه سازی سایت / سئو

سئو(SEO) همان بهینه سازی سایت برای موتور جستجو است به عبارت دیگر تعیین استراتژی هایی است که با تولید محتوای خوب و اصلاح زیر ساخت های سایت به شما کمک میکند تا مشتریان خود را از طریق موتور جستجوهایی مثل گوگل صید کنید . واحد دیجیتال مارکتینگ ما طرحی را همراه با بودجه شما ارائه میکند تا در رتبه و سکوی مورد نظر بایستید.

img img img img img img

سوشال مدیا

خدمات سوشال مدیا این روزها یقینا پرترافیک ترین سرویس شرکت های تبلیغاتی است. تولید محتوای اینستاگرام در صدر این سرویس هاست. که آژانس تبلیغاتی شمیم مدیا با همراهی تیم کامل تولید محتوا از گرافیک و موشن گرفته تا استودیو عکاسی و فیلمبرداری و گروه دیجیتال مارکتینگ بهترین خدمات را به مشتریان خود ارائه می کند با نگاهی به مشتریان ما به این ادعا پی می برید.

img img img img img img

UX / UI

طراحی یک رابط کاربری خوب سبب میشود بازدیدکنندگان از سایت شما تجربه و احساس خوبی را داشته باشند و این مسئله با افزایش بازدید صفحات سایت و افزایش مدت زمان حضور در سایت به رشد سئو سایت و اثر بخشی در فروش کمک میکند. ما گرافیک بی نظیری برای سایت شما طراحی می کنیم و تجربه کاربری مخاطب را نیز ارتقاء می دهیم.

img img img img img img
ابراهیم صبوحی - مدیر برند ESpro
تولید محتوا خلاقانه شمیم مدیا در بازاریابی محتوایی اینستاگرام، ارزش افزوده زیادی برای برند ما خلق کرد.
حامد شاهمیری -استودیو سلامت/دانشگاه علوم پزشکی
بدون اغراق شمیم مدیا یک تیم حرفه ای برای ارائه خدمات با مبالغ مناسب و معقول می باشد
سپهر سخنور - مدیر تبلیغات شرکت ابراهیم
از تجربه موفقی که با تیم شمیم مدیا داشتم بسیار خوشحال و خرسندم، به امید موفقیت و رشد روزافزون

تهران - میدان شهر ری- خیایان رازی (24 متری)- پلاک 391 - ساختمان بانک اقتصاد نوین طبقه 2

021-55977001-3 info[at]shamimmedia.ir

کلیه حقوق مادی و معنوی این سایت متعلق به آژانس تبلیغاتی شمیم مدیا می باشد.