تعرفه طراحی ui ux

فهرست مطالب
تعرفه طراحی ui ux

موضوعات UI UX هر دو به عنوان عوامل بهبود طراحی وب‌ سایت یا اپلیکیشن تعرفه‌های متفاوتی را شامل می‌شود. شاید بتوان گفت که چندین عامل بر تعرفه پروژه های Ui Ux تاثیر گذارند که در ادامه بیشتر به آنها اشاره خواهیم کرد.

قیمت طراحی ui ux در واقع به امکانات و هر آن چه در دسترس میباشد، وابسته است. یک طراحی آسان در مقابل یک طراحی پیچیده میتواند از هزینه کمتری برخوردار باشد. یک پروژه با توجه به نسبت پیچیدگی خود، ممکن است دربرگیرنده‌ی یک طرح اولیه  یا ایجاد وایر فریم UX  به شکلی مستقیم باشد. همین عامل بر ارزیابی کلی هزینه نمونه اولیه تاثیر گذار خواهد بود.

 

هزینه طراحی UI و UX

 

طرح اولیه یا sketch:

یک پروژه با پیچیدگی بیشتر، دربرگیرنده‌ی ویژگیهای فراوان تری نیز خواهد بود که مسیر طراحی را نیز با سختی هایی توأم میسازد. هدف از طراحی اولیه نمایش مکانیزم و پیچیدگی یک سایت یا اپلیکیشن است. قطعا درجه پیچیده بودن به تعرفه نهایی نیز تأثیرات خود را خواهد گذارد.

 

قیمت طراحی ui ux

 

وایر فریم یا wire frame:

این قسمت برای ایجاد به ابزارهای اختصاصی نیاز دارد که با توجه به ساختار و نوع استفاده برنامه مشخص می‌شوند. در واقع قیمت طراحی نهایی در این بخش به تعداد ابزار و کاربرد آن بستگی دارد.

نکته مهم این است که ui ux با سرعت بخشیدن به طراحی وب سایت می‌تواند سئو سایت را نیز در جهت مناسب قرار دهد. هر آنچه از ابزارها، استانداردها و موضوعاتی که کمک کنند سرعت UX افزایش پیدا کند، تعرفه نهایی را کاهش می‌دهد.

 

عوامل تاثیرگذار بر تعرفه طراحی ui ux 

 

از جمله دیگر عوامل تاثیرگذار بر تعرفه طراحی ui ux  می‌توان  به المان‌های سفارش داده شده، اشاره کرد. اعمال این آیکون های سفارشی به زمان و وقت متفاوتی نیاز دارند. از همین رو تاثیرات متغیری نیز بر قیمت نهایی خواهند داشت.

عوامل مرتبط به برندسازی از جمله آرم، فونت و محتواهای تصویری نیز بر روی هزینه UI موثر هستند.

تعداد صفحات مورد نیاز، مدت زمان انجام پروژه های طراحی Ui UX، سبک طراحی و استفاده از نیروی متخصص از دیگر موارد تغییر قیمت طراحی ui ux هستند.

تمام موارد اشاره شده در بالا بر هزینه طراحی UI و UX می‌توانند تاثیرات افزایشی یا کاهشی داشته باشند.

برای کسب اطلاعات بیشتر در مورد تعرفه و قیمت، می‌توانید با متخصصان ما تماس بگیرید.

مقالات مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

یک × 4 =

این یک سایت آزمایشی است
ساخت با دیجیتس