قیمت طراحی گرافیک سایت

فهرست مطالب
قیمت طراحی گرافیک سایت

قیمت طراحی گرافیک سایت

گرافیک به عنوان یکی از زیر شاخه های هنرهای تجسمی، فعالیت گسترده ای در قسمت‌های مختلف از جمله طراحی وب، بروشور و غیره دارد. با توجه به افزایش تعداد سایت‌ها و فعالیت های اینترنتی، نقش طراحان گرافیک سایت نیز روز به روز پررنگ‌ تر میگردد. در ادامه میخواهیم راجع به یکی از مهمترین فاکتورهای سایت تحت عنوان قیمت طراحی گرافیک سایت بیشتر صحبت کنیم.

عوامل تاثیرگذار بر قیمت طراحی گرافیک سایت

قیمت طراحی گرافیک سایت را میتوان متاثر از چندین عامل مختلف دانست. از جمله:

عوامل تاثیرگذار بر قیمت طراحی گرافیک سایت

خواست و سلیقه کارفرما

شما به عنوان یک کارفرما و مشتری طراحی گرافیک سایت مشخص میکنید که چه سبک، محدوده زمانی و سطح کیفیت از کار را مد نظر دارید. همین موضوع میتواند قیمت یک طرح را نسبت به دیگر مشتریان متفاوت کند.

• انواع طراحی گرافیک سایت

در زمینه گرافیک سایت حضور انواع ویدئو، تصویر و غیره را می توان شاهد بود که هر کدام با توجه به هزینه های مشخص، قیمت نهایی را تعیین میکنند.

زمان صرف شده برای طراحی

این عامل با دو پارامتر، تعداد طرح های اولیه و تعداد دفعات ویرایش میتواند قیمت را افزایش یا کاهش دهد.

سابقه کاری گرافیست

شاید این مورد به صورت غیر مستقیم بر روی قیمت تاثیر بگذارد اما طبیعتاً از جمله عوامل مهم محسوب میگردد. یک فرد یا شرکت طراحی گرافیک سایت با سابقه درخشان و بالا قطعا این حق را خواهند داشت که برای خدماتشان مبلغی مضاعف‌تر دریافت نمایند.

مقاله مرتبط: آموزش فتوشاپ

ساده یا پیچیده بودن طراحی

با توجه به نوع فعالیت یا حتی سلایق اکثر کاربران سایت ممکن است یک طراحی حالت های مختلفی از سادگی یا پیچیدگی گرافیکی را نیاز داشته باشد.

سخن آخر

همان گونه که پی بردید عوامل مختلفی به صورت مستقیم یا غیر مستقیم می‌توانند قیمت طراحی گرافیک سایت را تحت تاثیر قرار دهند. برای اطلاع از محدوده نهایی قیمت کار خود، می توانید با ما تماس بگیرید.

مقالات مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

5 × چهار =

این یک سایت آزمایشی است
ساخت با دیجیتس